C4 Hosting: 20 GB + automatické navyšování + individuální omezení

Součástí nabídky hostingového programu C4 Hosting je 20 GB diskového prostoru. Velikost diskového prostoru není jediná výhoda, dalšími výhodami jsou automatické navyšování a individuální omezení na diskový prostor.

Automatické navyšování

20 GB prostoru na disku je dostatečná velikost pro většinu účelů a dělá to z C4 Hostingu univerzální hostingový program vhodný pro jednotlivce, podnikatele a firmy. Avšak nároky na velikost diskového prostoru obvykle časem rostou. Proto je součástí nabídky hostingového programu C4 Hosting automatické navyšování diskového prostoru o 2 GB každým rokem. Je to odměna pro naše stálé zákazníky.

Automatické navyšování diskového prostoru o 2 GB každým rokem.

Individuální omezení

Přidělený diskový prostor si můžete libovolně rozdělit mezi e-mailové schránky, weby a databáze - u nás nejsou žádná omezení typu "max. 500 MB na e-maily", "max. 500 MB na databáze". V administračním systému si můžete dokonce nastavit dodatečná omezení na diskový prostor pro jednotlivé e-mailových schránky, weby a databáze. Např. můžete nastavit, že e-mail honza@c4.cz bude mít omezení 50 MB a e-mail karel@c4.cz bude neomezený v rámci diskového prostoru přiděleného doméně.